stručné představení aplikace

Infografika_SPZ_2020

SPZ 2021

Podívejte se na podrobné informace o aplikaci SPZ na www.spz.software.

Domluvte si bezplatnou nezávaznou prezentaci.

Aktualizace

Pravidelné aktualizace aplikace zajistí bezproblémový provoz a jistotu správných výpočtů. K aktualizacím dochází nejen z hlediska legislativních změn (silniční daň, sazby stravného, ceny PHM, změny při výpočtech náhrad, DPH...), ale i z důvodů technologických - nové verze operačních systémů a databází.

Dalším důvodem k aktualizacím jsou náměty a připomínky našich zákazníků, které přicházejí tak, jak se mění potřeby a požadavky na správu vozového parku.

S aktualizovanou aplikací máte vždy jistotu správných výpočtů.

Doplňkové služby

Součástí aplikace je celá řada doplňkových služeb. Veškerá data uložená v programu je možné exportovat (Excel, XML) a dále použít v jiných aplikacích. V případě zájmu připravíme export na míru, přesně podle požadavků, propojení s dalšími aplikacemi může být obousměrné.

K dispozici je též přístup ze všech mobilních zařízení (přes webový prohlížeč). “Mobilní” aplikace umožňuje zpracovávat knihy jízd a vyúčtování pracovních cest.

Díky ukládání dat ve formátu MS SQL Serveru je možná vazba téměř na jakoukoliv jinou aplikaci. K dispozici jsou i moduly pro automatické načítání GPS dat, automatické zasílání reportů a pravidelné kontroly termínů, atd...

Zavolejte nám, rádi s Vámi probereme Vaše požadavky.

REZERVACE

Nově rozšířený rezervační modul zjednoduší a zpřehlední objednávání a přidělování vozidel pro služební cesty nebo přepravu. Správa rezervací může probíhat výhradně elektronicky, s možností zasílání e-mailových notifikací.

Schvalování může být víceúrovňové (např. jako první schválení cesty a následné přidělení vozidla). V případě potřeby je samozřejmě možné tisknout klasické papírové žádanky.

Veškeré informace potřebné pro plánování provozu a optimalizaci využití vozového parku máte k dispozici na jednom místě.

Statistiky, přehledy a analýza dat

Program obsahuje celou řadu kontrolních funkcí, statistik a přehledů, které pomáhají udržet náklady pod kontrolou. Vše je přehledně rozčleněné podle jednotlivých nákladových skupin a středisek.

Mezi oblíbené kontrolní nástroje patří automaticky pravidelně zasílané reporty a přehledy a provozu, limity ujetých kilometrů, časy strávené jízdou a přestávkami, náklady na pracovní cesty… Zcela nová je skupina funkcí v záložce "Analýza dat".

Samozřejmostí je možnost výpočtu úhrady za soukromě ujeté kilometry (jednotlivě, nebo za všechna vozidla a řidiče najednou).

Všechny informace pro analýzu nákladů na provozu vozového parku máte na jednom místě.

Komplexní správa vozového parku

Aplikace nabízí kompletní správu vozového parku a evidenci veškerých informací, které souvisí s firemním vozidlem. Základem jsou knihy jízd, cestovní náhrady (tuzemské, zahraniční, elektronicky schvalované, s propracovaným workflow), evidence dokumentů v elektronické podobě a dalších informací o vozidle…

Vše je možné doplnit GPS sledováním a automatickým zpracováním zaznamenaných údajů. Jednoduché a přesné nastavení přístupových práv zamezí neoprávněné manipulaci s daty.

Všechny informace k vašim firemním vozidlům máte na jednom místě.

Náklady

Kontrola výdajů na provoz vozového parku se neobejde bez podrobné evidence nákladů. Zadávání údajů urychlí načítání dat z tankovacích karet (CCS, Benzina, Shell, Mol…), možnost importovat data připravená v Excelu a případně automatické zpracování ujetých kilometrů z GPS sledování.

Výsledkem je rychlý a přesný přehled o všech nákladech jak u jednotlivých vozidel, tak skupin vozidel (středisek) a celého vozového parku. Tyto informace poslouží pro podrobnou analýzu nákladů a efektivnější využití firemních vozidel.

Všechny informace k vašim firemním vozidlům máte na jednom místě.